قابل توجه اعضا’ محترم هیئت علمی

جهت تسریع در امور پایان نامه ها . طرح های پژوهشی . سمینارها ی بین المللی و تشویق مقالات و.... استادان محترم رزومه کاری خود را در پایگاه اعضای هیئت علمی (www.ofis.ir) تکمیل کرده و به همراه درخواستهای خود ارسال نمایید.

بدیهی است اقدام برروی فعالیتهای  ‍‍‍‍‍‍‍‍‍پژوهشی استادان محترم . مستلزم ضمیمه بودن یک نسخه رزومه پرینت شده از سایت  ofisمربوط به اطلاعات علمی اعضای هیئت علمی می باشد.

اعضای هیئت علمی فعال و علاقه مند - مجرب و صاحب نظر و واجد شرایط جهت تهیه برنامه کسب وکار به عنوان مجری طرح به همراه رزومه و خلاصه ‍ پروپوزال برای بررسی و انتخاب به این معاونت حداکثر تا تاریخ    ۹۰/۴/۱۵معرفی نمایید .ضمناً به استحضار می رساند که مجری منتخب باتهیه برنامه کسب و کار بر اساس الگوی برنامه کسب و کار وزارت علوم - تحقیقات فناوری - می توانند تا سقف20000000 ریال از محل بودجه پژوهشی دریافت نمایند ( طبق بند ۴ نامه  81/79802 مورخ     90/3/16) .

از طرفی مجری منتخب ملزم به در نظر گرفتن تمامی شش بند نامه مربوطه در تهیه کسب و کار زیر نظر ناظر معرفی شده طرح دفتر ارتباط با صنعت سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی خواهد بود.

 

جهت افزایش ظرفیت راهنمایی ومشاوره تکمیل سایت  www.ofis.ir  ارایه  یک ک‍پی از

نسخه پرینت شده وحکم کارگزینی به پژوهش دانشکده الزامی می باشد.

 

دکتر حمید رضا رحیمی

معاون پژوهش و فناوری

/ 0 نظر / 5 بازدید