شهید بهشتی بر مفید بودن اجرای حد و قصاص تاکید داشت

معاون اول قوه قضاییه بیان کرد: برگزاری این مراسم با حضور خانواده شهدا و ایثارگران نه تنها یک امر تشریفاتی نیست بلکه به همراه خود پیامها و سرفصل هایی از درس آموزی برای بازماندگان شهدا در قوه قضاییه به همراه دارد.
وی در ادامه تکریم خانواده شهدا و ایثارگران را نوعی راه شناسی و مقاومت دانست.

رییسی با تاکید بر مدیریت جهادی و اینکه با مدیریت جهادی می توان فرمایشات مقام معظم رهبری را محقق کرد، اظهار کرد: دستگاه قضایی با جهاد می تواند به اهداف بلند خود برسد.
معاون اول قوه قضاییه مهم ترین شاخص شهدا را اخلاص و دلدادگی به خدا عنوان کرد و گفت: باید حق را شناخت و به آن گرایش پیدا کرد.
رییسی اجرای عدالت خواسته امام خمینی (ره) عنوان کرد و در خصوص اعتدال نیز گفت: امروز سخن از اعتدال است که امر پسندیده ای است اما باید دید که شاخص های اعتدال چیست؟
رییسی در ادامه سخنانش بی اعتمادی به دشمنان را وجه مشترک همه شهدا دانست و گفت: در هیچ کجا از سخنان شهید بهشتی و شهدای قوه قضاییه اعتماد به دشمنان را نمی بینید.
وی ادامه داد: شاخص خط امام اخلاص به خدا و اعتماد به مردم و نیز دوست داشتن مردم است و هفته ای نیست که رهبر انقلاب به خانواده شهیدان سر نزد.

معاون اول قوه قضاییه خط امام خمینی (ره)را خط دشمن شناسی و تبعیت از ولایت فقیه دانست و گفت: شاخص های امام مبهم نیست، استراتژی ها ثابت است اما این تاکتیک ها است که با توجه به گذر زمان تغییر می کند

/ 0 نظر / 22 بازدید