تاریخ و نحوه ثبت نام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتم
ساعت ٢:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٧/۱٩   کلمات کلیدی:
بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون جذب نیروی قراردادی شرکت کار و تأمین بعنوان کارشناس حقوقی جهت اشتغال در واحدهای حقوقی سازمان تأمین اجتماعی سراسر کشور در سال 1393می رساند، که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از روز چهارشنبه مورخ 16/7/1393 آغاز و تا روز چهار شنبه مورخ 23/7/1393 پایان می‌پذیرد.
لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده با توجه به جدول ظرفیت پذیرش در استانها (جدول ذیل این اطلاعیه) و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.
الف- شرایط عمومی داوطلبان:
1-تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
2-التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
3- اعتقادو التزام به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان پذیرفته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
4- عدم سابقه عضویت یا وابستگی به گروه های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران.
5-عدم اشتهار به فسق و فجور و عمل منافی اخلاقی و اعمال و رفتار خلاف حیثیت و شئون شغلی.
6-نداشتن سوء‌پیشینه کیفری موثر.
7-عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دائمی دولتی بر اساس رای قطعی صادره از سوی مراجع ذیصلاح.
8-عدم اعتیاد و اشتهار به خرید و فروش مواد مخدر، مشروبات الکلی و نظایر آن.
9-نداشتن رابطه استخدامی با سایر دستگاه های اجرایی.
10-دارا بودن مدرک پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت قانونی دائم برای آقایان.
11-برخورداری از سلامت، توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نظر.
ب- شرایط اختصاصی داوطلبان:
1-دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته حقوق و یا کارشناسی ارشد در گرایشهای حقوق خصوصی، حقوق جزا و حقوق عمومی مشروط به داشتن لیسانس در رشته حقوق.
2-نداشتن بیش از 35 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و40 سال برای دارندگان کارشناسی ارشد.
3-مدت خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن اضافه می گردد.
4- دارندگان مدرک دکتری در گرایشهای حقوق خصوصی، حقوق عمومی و حقوق جزا نیازی به شرکت در آزمون نداشته و درخواست و سوابق علمی و اجرایی خود را می توانند حداکثر تا تاریخ 16/8/93 به آدرس شرکت کار و تأمین واقع در تهران خیابان شریعتی – خیابان ملک – کوچه شهید زاده – پلاک 2 ارسال نمایند.
تذکر:       
1- ملاک محاسبه سن داوطلبان تاریخ ثبت نام (16/7/93) می‌باشد.
2- ثبت نام و ارسال مدارک درخواستی صرفاً از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی:Sanjesh.org .www امکان پذیر خواهد بود و از ارسال فیزیکی مدارک درخواستی و یا مراجعه حضوری جهت ثبت‌نام خودداری شود.
3- تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان باید قبل از تاریخ ثبت‌نام (16/7/93) باشد. (تاریخ فراغت از تحصیل همان تاریخی است که در متن دانشنامه و یا گواهی موقت فراغت از تحصیل درج می شود).
4- اصل اسناد مذکور و مستندات، از قبیل مدرک تحصیلی، کارت ملی، کارت پایان خدمت، شناسنامه، مدرک مربوط به سه سال تحصیل در استان مورد تقاضا دال بر سکونت (بومی استان)، گواهینامه های مرتبط با مهارت شغلی و سوابق تجربی، زبان خارجی و ... در مرحله مصاحبه تخصصی دریافت می گردد.
5- کارآموزان و دارندگان پروانه وکالت کانون وکلای دادگستری و یا مرکز مشاوران قوه قضائیه امکان شرکت در آزمون را نخواهند داشت مگر در صورتی که پس از قبولی در آزمون و قبل از تنظیم قرارداد نسبت به تودیع پروانه اقدام نمایند.
6- محل اشتغال پذیرفته شدگان در آزمون مراکز استانهای مندرج در جدول ذیل می باشد.
7- افرادی که بومی استانهای مورد نیاز مندرج در جدول ذیل می باشند در مرحله مصاحبه در اولویت می باشند.
بومی استان به داوطلبی اطلاق می شود که دارای یکی از شرایط زیر باشد:
الف- محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضای محل خدمت یکسان باشد.
ب- سه سال از سنوات تحصیلی داوطلب (اعم از ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) در استان مورد تقاضای محل خدمت طی شده باشد.
ج- مراحل ثبت نام:              
- تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.
- ارسال عکس: داوطلب می بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.
•              عکس 4×3 تمام رخ با زمینه سفید که در سال جاری گرفته شده باشد.
•              عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.
•              اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر 400×300 پیکسل و حداقل 300×200 پیکسل باشد.
•              تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد.
•              حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از 35 کیلو بایت بیشتر باشد.
•              حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
•              حتی الامکان عکس ها سیاه و سفید و در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.
د – پرداخت وجه ثبت نام
متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از روز چهارشنبه مورخ 16/7/93 تا پایان روز چهارشنبه 23/7/93 پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.org نسبت به واریز مبلغ 500.000 (پانصد) هزار ریال به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون جذب نیروی قراردادی شرکت کار و تأمین از درگاه اینترنتی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.
نکات مهم :
1-  باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند. 
2- ثبت نام زمانی تکمیل می‌گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره پیگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود.(متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل آزمون نزد خود نگهداری نمایند).
3- ثبت‌نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت سازمان سنجش و بصورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد. به تقاضاهای حضوری و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی را نیز ایجاد نخواهد کرد.
4- داوطلبان قبل از پرداخت وجه ثبت نام لازم است از احراز شرایط خود با مفاد این آگهی، اطمینان حاصل نمایند. (وجوه پرداختی جهت ثبت نام به هیچ عنوان مسترد نمی‌شود).
5- صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی داوطلب تلقی نمی‌گردد، با توجه به اینکه ثبت‌نام داوطلب در این مرحله براساس ارائه اطلاعات خوداظهاری بوده و مدارک و مستندات این اظهارات بعد از آزمون بررسی خواهد شد، چنانچه در هر مرحله محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا عمد اطلاعات خلاف، ارائه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در این آگهی است، از طی مراحل بعدی محروم می شود و حتی در صورت انعقاد قرارداد، قرارداد منعقده لغو و بلا اثر می‌گردد، به هر حال مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلامی در متن این آگهی به عهده داوطلب می‌باشد.
6- آزمون در دو مرحله کتبی به صورت چهارگزینه‌ای (70 درصد نمره) و مصاحبه شفاهی (30 درصد نمره) صورت می پذیرد. انتخاب داوطلبان برای مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان سه برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون تخصصی را کسب نموده اند به همراه دارندگان مدرک دکتری حقوق انجام خواهد شد که انتخاب نهایی افراد، به ترتیب بالاترین نمرات تخصصی با لحاظ اولویت افراد بومی انجام خواهد شد.
7- اسامی پذیرفته شدگان نهایی از طریق شرکت کار و تأمین حداقل یک ماه بعد از برگزاری آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
 ه‍- زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:
کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه مورخ 13/8/1393 لغایت روز چهارشنبه مورخ 14/8/1393 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی Sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ 16/8/1393 در تهران و سایر مراکز استانها (که متعاقباً اعلام می شود) برگزار خواهد شد.
ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
و- مواد آزمون:
مواد آزمون عبارتند از: حقوق مدنی، حقوق تجارت، آئین دادرسی مدنی، آئین دادرسی کیفری (قانون مصوب 1378) و حقوق جزا (قانون جدید).
* آزمون بصورت چهار گزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می‌گردد

 
جلسه ارائه و دفاع درس سمینار
ساعت ۸:٤٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٧/۱٧   کلمات کلیدی:

 آن دسته از دانشجویان کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی که درس سمینار را با آقای دکتر مالکی  در نیمسال دوم 93-92 اخذ نموند جهت ارانه و دفاع از آن  ساعت 16.15 الی 18 چهارشنبه مورخ 23/07/93 در دفتر ریاست دانشکده حضور یابند

 

 


 
جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان مقطع ارشد و دکتری
ساعت ٢:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٧/۱٥   کلمات کلیدی:

جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری حقوق بین الملل

چهارشنبه 16/07/93 ساعت 14.30 در سالن اجتماعات دانشکده برگزار میشود 


 
برگزاری آزمون جایگزین IELTS برای دانشجویان دکترای دانشگاه آزاد
ساعت ٢:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٧/۱٥   کلمات کلیدی:

با توجه به بند3 مصوبه هشتادمین جلسه هیات رییسه دانشگاه و موافقت ریاست دانشگاه و طبق هماهنگی های به عمل آمده با کالج زبان آکسفورد وابسته به واحد آکسفورد در انگلستان، نظر به اینکه دانشجویان دوره های دکترا قبل از فراغت از تحصیل نیازمند ارائه مدرک آزمون IELTS می باشند، لذا از این پس قادر خواهند بود در صورت تمایل یا ثبت نام و شرکت در کلاس های فشرده زبان انگلیسی در کالج زبان آکسفورد(OLC) گواهینامه پایان دوره دریافت و آن را به عنوان جایگزین مدرک IELTS به دانشگاه ارائه کنند.

این دوره، دو ماهه و به صورت فشرده در واحد آکسفورد برگزار می شود که ابتدا یک آزمون با نظارت معاونت بین الملل دانشگاه آزاداسلامی جهت تعیین سطح زبان انگلیسی از متقاضیان به عمل خواهد آمد.

در صورت پذیرفته شدن در این مرحله و کسب حد نصاب نمره، تنها گذراندن دوره دوماه در واحد آکسفورد لازم است در غیر اینصورت و براساس نمره کسب شده، لازم است حداقل یک دوره دو ماهه نیز علاوه بر دوره فوق در ایران، در محل دانشگاه آزاداسلامی بگذرانند.

علاقمندان جهت ثبت نام غیر حضوری با دریافت فرم از سایت مربوط به کالج زبان آکسفورد به آدرس www.oxford-language-college.org.uk و تکمیل فرم و یا با مراجعه حضوری به نماینده کالج زبان آکسفورد مستقر در دفتر معاونت بین الملل دانشگاه آزاداسلامی واقع در انتهای بزرگراه شهید ستاری، میدان دانشگاه، بلوار شهدای حصارک، سازمان مرکزی دانشگاه، ساختمان شماره 2 طبقه 4 ثبت نام فوق را انجام دهند و درصورت داشتن هرگونه پرسش و یا رفع ابهام با ایمیل infoiran@auo.org.uk و یا با شماره تلفن 02147352419 تماس حاصل نمایند


 
فراخوان جایزه دانشمند جوان انسان و کره مسکون- سال 2015
ساعت ٢:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٧/۱٥   کلمات کلیدی:

 

یونسکو در هر سال با هدف تشویق دانشمندان جوان کشورهای در حال توسعه به تحقیق در خصوص مسائل مرتبط با ذخیره‌گاه‌های زیست‌کره و همچنین تبادل اطلاعات و تجربیات بین دانشمندان نسل جدید، جایزه‌ای را با عنوان دانشمند جوان انسان و کره مسکون (MAB) اعلام می‌کند.

متقاضیان دریافت جایزه باید تا 40سال سن داشته باشند و پروژه‌های مرتبط با ذخیره‌گاه‌های زیست‌کره را برای جایزه دانشمند جوان انسان و کره مسکون پیشنهاد دهند. این پروژه‌ها باید حداکثر تا مدت دو سال انجام شود. مبلغ این جایزه حدود 5000 دلار امریکا است.

مدارک مورد نیاز:

1- معرفی نامه از سوی واحد دانشگاه آزاد اسلامی

2-تکمیل فرم مربوطه از آدرس ذیل :http://www.irunesco.org/images/science/Form_MAB-YSA-2014_E.doc

3-رزومه پژوهشگر

ضمنا با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی از اعضا این سازمان معتبر علمی می باشد محققان و پژوهشگران واجد شرایط به منظور بهره مندی از جایزه 2015 یونسکو حداکثر تا تاریخ 25 مهر 1393 مدارک لازم را تکمیل و به نشانی association@intl.iau.ir  (سرکار خانم زهرا الوندی ) ارسال نمایند


 
صعود تیم کوهنوردی کانون وکلای دادگستری مرکز به قله دماوند
ساعت ٤:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٧/۱٠   کلمات کلیدی:

 صعود تیم کوهنوردی کانون وکلای دادگستری مرکز به قله دماوند

تیم کوهنوردی کانون وکلای دادگستری مرکز متشکل از آقایان دکتر جلیل مالکی ، علی کاکاافشار ، تراب مهردوست ، سیدعلی اصغر خانیان و پویان کاکاافشار

تیم کوهنوردی کانون وکلای دادگستری مرکز متشکل از آقایان دکتر جلیل مالکی ، علی کاکاافشار ، تراب مهردوست ، سیدعلی اصغر خانیان و پویان کاکاافشار پس از دو روز کوهنوردی و گذشت از یخچال های طبیعی در ساعت 30/13 مورخ 29/6/93موفق به صعود به قله 5671 متری دماوند شدند

 

 

 

 


 
خدمات عمومیِ جایگزین حبس به تصویب رسید + مصاحبه دکتر علی نجفی توانا با پایگاه
ساعت ٤:۱٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٧/۱٠   کلمات کلیدی:

 

خدمات عمومیِ جایگزین حبس به تصویب رسید + مصاحبه دکتر علی نجفی توانا با پایگاه اطلاع رسانی دولت

دکتر نجفی توانا عنوان کرد : اقدام مثبت دولت در تصویب آیین نامه خدمات عمومی جایگزین حبس

رئیس هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز گفت: بنده پیش بینی تدابیر جایگزین حبس در قانون مجازات اسلامی و تصویب آیین نامه اجرایی ماده 79 این قانون را بسیار مثبت می دانم.

علی نجفی توانا، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دولت با اشاره به تصویب آیین نامه اجرایی ماده 79 قانون مجازات اسلامی توسط هیأت وزیران گفت: این آیین نامه، درباره مجازاتهای جایگزین حبس بوده و خدمات عمومی رایگان در دستگاه های اجرایی و موسسات دولتی و عمومی را به عنوان جایگزین مجازات حبس پیش بینی کرده است. 

 
عدم رفع نگرانی های جامعه وکالت در لایحه مصوب دولت
ساعت ۳:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٧/۱٠   کلمات کلیدی:

 

عدم رفع نگرانی های جامعه وکالت در لایحه مصوب دولت

                             دکتر جلیل مالکی

           عضو هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز

 لایحه جامع وکالت پس از طی فراز و نشیب های فراوان و گذر از کمیته های محرمانه قوه قضائیه و دولت بالاخره در هیأت وزیران تصویب و به مجلس شورای اسلامی ارسال شد. اگرچه لایحه مذکور در دولت دستخوش تغییرات و اصلاحاتی شد که جای تقدیر و تشکر دارد ولیکن متأسفانه علیرغم مکاتبات و درخواستهای کانون های وکلای دادگستری مبنی بر حذف مواد ناقض و تهدید کننده استقلال نهاد وکالت و وعده دولتمردان در این خصوص کماکان این مواد به لایحه ارسالی به مجلس الحاق و ابقا شده است که اهم آن به شرح زیر است. به موجب ماده 34 الحاقی به لایحه جامع، احراز صلاحیت اعضای هیأت نظارت به عهده هیأتی متشکل از رؤسای شعب دادگاه انتظامی قضات و نه شعبه دادگاه انتظامی آن گذاشته شده است . اگرچه اصل تفویض این اختیار به مراجعی خارج از نهاد وکالت به نوعی دخالت در امر وکالت تلقی می شود ، واگذار کردن تشخیص حسن شهرت یا سوء شهرت در تشخیص صلاحیت به سلیقه اعضای هیأت مذکور بدون در نظر گرفتن ملاک های عینی ، موجبات تشدید این دخالت و سلبقه ای شدن موضوع احراز صلاحیت را فراهم خواهد کرد.


 
استقلال کانون وکلاموجب حفظ آبروی کشور است
ساعت ۳:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٧/۱٠   کلمات کلیدی:

کانون وکلاموجب حفظ آبروی کشور است

ریشه این برخوردها و مقابله ها به سال 1288 برمی گردد که در وزارت دادگستری اداره یی برای تمشیت امور وکالت تشکیل شد و به این بهانه به نظارت مستمر و دخالت جدی در امور داخلی نهاد وکالت پرداخته شد که از همان زمان مبارزات قانون گرایانه و تحرکات علمی، حقوقی و قانونی برای احراز استقلال یک صنف و نهاد مدنی و کاهش و زدودن دخالت در امور داخلی آن آغاز شد
    گرفتن استقلال از کانون وکلا، مانند گرفتن آب از ماهی است، فلسفه دفاع و طبیعت دفاع وکیل، ایجاب می کند که وکیل در چارچوب قانون بدون واهمه و ترس با رعایت ضوابط حرفه یی و صنفی از موکل خود، حال هرکسی که باشد، دفاع کند: دفاعی که صرفا صنفی، حقوقی و غیرسیاسی است، به همین جهت وکلاسوگند می خورند که در امر دفاع از اغراض فردی و سیاسی اثر نپذیرند
    
     قطار لایحه جامع وکالت، کم کم در حال نزدیک شدن به ایستگاه آخر است، ایستگاهی که عده یی بیم دارند یگانه مسافری که از آن پیدا خواهد شد، استقلال نهاد وکالت است، از این رو به دکتر علی نجفی توانا، استاد دانشگاه و ریاست کانون وکلای دادگستری مرکز مراجعه کردیم تا نظر وی و موضع نهاد متبوعش را در قبال تحولات پیرامون لایحه جامع وکالت و استقلال نهاد وکالت جویا شویم.


 
ابراز نگرانی مجدد بهمن کشاورز از لایحه جامع وکالت
ساعت ۱۱:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٧/۳   کلمات کلیدی:

رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری (اسکودا) به بیان برخی ایرادات لایحه جامع وکالت پرداخت.

 بهمن کشاورز در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه مسائل بلکه مصائب وکلا سابقه‌ای بیش از 30 سال دارد، اظهار کرد: از سال 1331 که با همت اولین زمامدار و رییس دولت حقوقدان، کانون وکلا مستقل شد تا سال 1373 که قانون استقلال دچار تغییراتی گشت از نظر قانونی تحول جدی و مشکل آفرینی در امور کانون‌های وکلا ایجاد نشده بود؛ هر چند که در عمل مشکلات فراوان و پیچیده‌ای از قبیل عدم پذیرش وکیل در برخی دادگاه‌ها در سال‌های اول بعد از پیروزی انقلاب، تغییرات تاثیرگذار آیین دادرسی بر روی کار وکلا و استقلال‌شان و مهم‌تر از همه تعطیلی و پراکندگی هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز - یعنی بزرگ‌ترین کانون موجود - و نصب سرپرست شورای عالی قضایی برای آن بروز کرد و این دوران فترت تا 1376 تداوم پیدا کرد.

 


 
قابل توجه کلیه دانشجویان جدید الورود مراسم آغاز سال تحصیلی
ساعت ٤:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٧/٢   کلمات کلیدی:

قابل توجه کلیه دانشجویان جدید الورود مراسم آغاز سال تحصیلی

دانشجویان جدید الورود در تاریخ 07/07/93 روز دوشنبه راس ساعت 12 در سالن اجتماعات دکتر حبیبی دانشکده برگزار می گردد

(حضور کلیه دانشجویان پذیرفته شده الزامی است)  


 
ثبت‌نام آزمون قضاوت 93 آغاز شد
ساعت ٧:٥٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٧/٢   کلمات کلیدی:

داوطلبان شرکت در آزمون قضاوت 1393 از امروز به مدت 10 روز فرصت مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به منظور ثبت نام در این آزمون را دارند.

 مرحله اول آزمون (تستی) 23 آبان و مرحله دوم (تشریحی) 26 دی ماه 93 برگزار خواهد شد.

 در رابطه با درس آیین دادرسی کیفری، قانون آیین دادرسی کیفری مصوب 28/ 6/ 78 و قانون اصلاح قانون تشکیل دادگاه‌­های عمومی و انقلاب مصوب 28/ 7/ 81، ملاک طرح سوال خواهد بود


 
 
ساعت ۱:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٧/۱   کلمات کلیدی:

قابل توجه دانشجویان دانشکده

بدینوسیله برنامه زمانبدی خذف و اضافه دانشجویان کلیه مقاطع در نیمسال اول تحصیلی 94-93 به تاریخ 14/07/93 تغییر یافته است

با تشکر

 آموزش دانشکده


 
قابل توجه دانشجویان دانشکده
ساعت ۱:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٧/۱   کلمات کلیدی:

داوطلبان شرکت در آزمون وکالت هر چه رودتر جهت انجام مراحل فراغت از تحصیل به قسمت خدمات آموزشی دانشکده اتاق 301  طبقه سوم مراجعه نمائید

                                                          باتشکر

 خدمات آموزشی دانشکده